FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Czy palety i boxy są przebierane sortowane?

arrow

Nigdy nie sortujemy i nie przebieramy palet.

Czy produkty posiadają oryginalne opakowania?

arrow

W bardzo dużej części tak jednak mogę być spakowane w opakowania zastępcze (tj. folia, karton).

Ile kosztuje dostawa?

arrow

Dostawa palety 180zł netto , dostawa boxa 65zł netto.

Czy palety które są dostępne na stronie są fizycznie magazynie?

arrow

Wszystkie palety i boxy które są dostępne na stronie są na naszych magazynach dostępne “od ręki”.

Ile trwa realizacja zamówienia?

arrow

Zamówienia realizujemy codziennie. Wysyłamy tego samego lub następnego dnia po złożeniu zamówienia.

Czy nasza firma handluje detalicznie?

arrow

Nie handlujemy detalicznie i nie tworzymy konkurencji dla naszych klientów. Nie potrzebujemy więc przebierać i wybierać towaru. Prowadzimy tylko handel hurtowy, co wiąże się z tym że nie zaniżamy cen na rynku mając produkty w lepszej cenie

Jak często są dostawy?

arrow

Dostaw jest kilkadziesiąt w miesiącu nie ma konkretnych dni. O nowej dostawie informujemy na stronie w formie pop-up i poprzez newsletter.

Ile zarobię kupując paletę/box?

arrow

Nie jesteśmy w stanie określić zarobku wszystko zależy od tego czy regenerujemy produkty, jakiej jakości paletę trafimy oraz od umiejętności sprzedażowych. Najczęstsze opinie klientów to realne 80-100% zysku. Jednak bardzo rzadko zdarzają się opinię 30% ale również 150%.

Czy można odebrać osobiście?

arrow

Tak można jednak wstępnie warto przygotować się z wyborem palety przez stronę ze względu na to że bazujemy na numeracjach palet i specyfikacjach które dostępne są tylko na stronie internetowej.

W jakich dniach i godzinach mogę odebrać osobiście paletę?

arrow

Od poniedziałku do piątku od godziny 8.30 do godziny 15.00

Czy zakup palet/boxów wiąże się z jakimś ryzykiem ?

arrow

Każdy biznes to w pewnym stopniu ryzyko. Palety najczęściej są klasyfikacji AB – 80-90% , C – 10-20% Jednak zdarzają się sytuacje gdzie w palecie czy też boxie będzie dużo więcej klasy C ale również odwrotnie tej klasy C nie będzie . Najczęściej na paletach zarobek wynosi 80-90% zysku. Jednak zdarzają się bardzo rzadko palety z minimalnym zyskiem lub bez zysku BARDZO RZADKO! (nie ma możliwości stracić jeśli naprawimy uszkodzone przedmioty w takim przypadku ze względu na to że my produkty sprzedajemy za ułamek wartości)

Co oznacza klasyfikacja ABC ?

arrow

KATEGORIA A – Produkt NOWY KATEGORIA B – Produkt UŻYWANY , zdarza się niekompletny KATEGORIA C – Produkt uszkodzony , do naprawy lub z przeznaczeniem na części

Czy mogę kupić produkt jako osoba prywatna czy muszę posiadać działalność gospodarczą?

arrow

Produkty można kupić jako osoba prywatna ale również jako firma.

Czy wystawiacie fakturę VAT 23%?

arrow

Tak na każdy zakup wystawiamy fakturę VAT 23%.

Jaka jest cena palety/boxa amazon?

arrow

Ceny zależne są od specyfikacji która dostępna jest przy każdym produkcie na stronie do wglądu. Nie ma palet i boxów amazon w jednej cenie.

Jak posługiwać się specyfikacją?

arrow

Za jakiś czas stworzymy dla was film instruktażowy, tymczasem zachęcamy do kontaktu telefonicznego odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy 609311734

Czy istnieje ryzyko zakupu palety z przewagą klasy C ?

arrow

Tak jest takie ryzyko jednak sytuacja zdarza się bardzo rzadko. W takim przypadku paleta nie przyniesie straty jeżeli naprawiamy produkty Na sprzedane setki palet i setki boxów mieliśmy kilka takich sytuacji jednak patrząc przez pryzmat tego ile palet i boxów sprzedaliśmy możemy powiedzieć że jest to niewielki % całej naszej sprzedaży. Jednak zdarzały się równie rzadko sytuacje że paleta zawierała w 99-100% produktów klasy AB.